پلاس در پلاس

زنی که با اعداد جادو میکرد

زنی که با اعداد جادو میکرد

زنی که با اعداد جادو میکردReviewed by مدیر تاتی رو on Jul 26Rating: 5.0زنی که با اعداد جادو میکرددختر لرد بایرون ، یکی از کسانی بود که نظریه محاسبات با ماشینها را مطرح کرد . او اعتقاد داشت که در آینده محاسبات پیچیده اعداد به وسیله ماشینها قابل حل خواهد بود . این در حالی بود که ( آدا لاولیس )در قرن نوزده می زیست و صد سال بعد ماشین فرضی او به نام کامپیوتر اختراع شد .

( زنی که با اعداد جادو میکرد )

 

یک پست عددی

کلام ابتدائی     

 یک ندای غیبی از جائی هر روز به ما میرسد ، این بار ندای غیبی از جادوگر اعداد به ما میرسد ، خوشابه حال کسانیکه این ندا را دریافت میکنند ، ندائی در جهت آسایش ، رفاه و خود سازی انسانها

کلام میانی

خانم ( لاولیس ) معتقد بود ، زندگی کوتاه است و پایان آن نامعلوم ، بنابر این همواره سعی کنید بهترین انسان ، بهترین همسر ، بهترین رفیق و حتی بهترین و مهربانترین رئیس باشید تا زمان وداع ، دنیائی زیباتر را به فرزندانتان ، تحویل تمائید .

خانم ( ایدا لاولیس ) با آنکه از اشراف زادگان انگلیس بود ، اما هیچگاه خود را در فضای اشرافیت گم نکرد . او همواره به دنبال خود سازی و کشف ناشناخته های درونیش بود . او با بازی با اعداد و طرح سئوالات پیچیده ، نام خود را در عرصه ریاضیات بر سر زبانها انداخت .

دختر لرد بایرون ، یکی از کسانی بود که نظریه محاسبات با ماشینها را مطرح کرد . او اعتقاد داشت که در آینده محاسبات پیچیده اعداد به وسیله ماشینها قابل حل خواهد بود . این در حالی بود که ( آدا لاولیس )در قرن نوزده می زیست و صد سال بعد ماشین فرضی او به نام کامپیوتر اختراع شد .

خانم ( آدا لاولیس ) در دوران ویکتورایائی در انگلیس زندگی میکرد ، به خاطر توانمندی در بازی بااعداد و طرح مسائل ریاضی ، هندسی ، به جادوگر اعداد مشهور شد .

خانم ( لاولیس ) همیشه میگفت که خیلی مهم است که یاد بگیرید تا خودتان را دوست بدارید چون فقطشمائید که بیشتر از همه با خودتان زندگی میکنید . پس بهتر است از خودتان رضایت خاطر به دستبیاورید چنانچه به این هدف رسیدید ، میتوانید همه را دوست بدارید .

کلام پایانی

همواره یک نیروی ضدیت و اهریمنی ، غرایض نومیدی ، غرور ، رخوت و تنگ نظری ما را درگیر وتقویت میسازد . نیروئی که مانع از دریافت ندای غیبی برای موفقیت میشود .

برای مقابله با این نیروی اهریمنی و مبارزه با ذات و ماهیت این غده چرکین ساز ، هر لحظه باید بجنگیفقط باید جنگید تا مصون بمانی از چرکین شدن افکار و همت بلندتان ، فردا از آن توست .

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × دو =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن