بیرون خبر- درون خبر

بالاخره تو این دنیا کی عاشقه کی فارغه

بالاخره تو این دنیا کی عاشقه کی فارغه

بالاخره تو این دنیا کی عاشقه کی فارغهReviewed by مدیر تاتی رو on Jul 9Rating: 5.0بالاخره تو این دنیا کی عاشقه کی فارغهآیا ابراز عشق برای تمام همسران یکسان است ؟ در وهله اول تمام عشاق به هم میگویند که در مقام عشق و عاشقی ، ما آخرشیم ! به جون مامانم اینا

(بالاخره تو این دنیا کی عاشقه کی فارغه)

یک پست عشق سنجی

آیا ابراز عشق برای تمام همسران یکسان است ؟ در وهله اول تمام عشاق به هم میگویند که در مقام عشق و عاشقی ، ما آخرشیم ! به جون مامانم اینا

اون یکی به این یکی میگه : اگه از آسمون سنگ هم بریزه هیچ قدرتی نمیتونه خدشه ای به عشق من نسبت به تو برسونه ، مرگ هم نمیتونه ما رو از هم جدا کنه !منم به جون مامانم اینا !

بعد این یکی به اون یکی حرف تازه تری میزنه و میگه : اگه از آسمون سنگ هم بریزه هیچ قدرتی نمیتونه خدشه ای به عشق من نسبت به تو برسونه ، مرگ هم نمیتونه ما رو از هم جدا کنه ! حالا به جون بابام اینا !

خب اگه اینجوریه و همه اینجوری عاشقند ، چرا عمر ازدواج ها با هم فرق داره ؟

کاش قبل از ازدواج که طرفین باید برای تشخیص عدم اعتیاد ، آزمایش مواد مخدر بدهند ، امکانی هم فراهم میشد تا برای تشخیص مقدار عشق و سنجش ، جنس عشق هم ، آزمایشی میداند ! آخ اگه همچین دستگاهی بود چی میشد؟

حالا این آسمون ریسمون بافتن ، واسه چی هست ؟ با این گزارشات ، عرض میشود .

بیرون خبر

به گزارش خبرگزاری ( دیلی میل ) یک عشق افسانه ای کشف شد ، از همون عشقها که روز اول به هم ابراز داشتند که تا آخرش با هم هستیم و ثابت کردند که تا آخرش با هم هستند .

شوهر خانم ( لوسی تاونسند ) چند سالی است که به بیماری قانقاریا مبتلا شده و تا به حال ، قسمتهائی از دست و پاهایش ، کم کم در حال ناپدید شدن است و حتی لبهایش هم در حال ناپدید شدن است !

خانم اسطوره ای که این روزها عشقش زبانزد شده ، با وجود اینکه شوهرش روز به روز غیب میشود ، ولی همچنان ، عاشقانه از او مراقبت میکند . به گفته خانم ( لوسی ) تا به حال 48 بار پشت اتاق عمل ایستاده تا شوهرش از اتاق خارج شود .

 این در حالیست که ساعات انتظار بیش از 250ساعت بوده است اما خانم ( لوسی ) که چون پروانه ای بر سر وجود شمع گونه شوهرش ایستاده ، مدعی است که این مصائب در مقابل بی زمانی و بی مکانی عشق هیچ است !

درون خبر

 نگاه این زوج انگلیسی در روز نخست چگونه به هم گره خورد که این حادثه تلخ ، قادر نیست خدشه ای به عشق آنها وارد سازد .

 در همه جای دنیا ، زندگی هائی درجریانه  با معضلاتی بسیار حادترازاین عشاق انگلیسی ، اما نمیگذارند حادثه ای  گره ارتباطی روز اول نگاهشان را باز کند . جنس عشق آنها هم خوب جنسیه

اما گویا بعضی از این نگاه ها  ، چنان دقت در گره زدنشان نشده بود که با یک عطسه ، باز شدند !

ازدواج آقای ( جف بزوس ) که در حال حاضر ، ثروتمند ترین آدم روی زمین است ، به حکم دادگاه ایالت سیاتل آمریکا ، همسرش را طلاق داد .

آقای ( جف بزوس ) که صاحب فروشگاه اینترنتی ( آمازون ) میباشد ، به حکم دادگاه باید مبلغ 38 میلیارد دلارناقابل !  به همسرش بابت جدائی و مهریه بپردازد .

بله سی وهشت میلیارد دلار یا  38000000000 دلار. خانمهای محترم مهریه ای ، رقم رو دیدین ؟ پس لطفا بشینید زندگی کنید ! شاید این مهریه آمار طلاق رو پائین بیاره ! آخه هر مهریه ای جلوی این رقم ضایع است و افت داره ! پس بی خیال مهریه ، حداقل دادگاه ها خلوت میشن !

بالاخره آقای بزوس راضی شد مبلغ سی و هشت میلیارد دلار رو بشموره بده به خانم تا بره خونه باباش !

 ( اگه یه بله گفتن ساده روز ازدواج ، این قدر، درآمد داره ، با بیل زدن چقدرگیر آدم میاد ؟ )

خدایا دنیا کمی مریض شده !

حتما روزی این خانم به شوهرش گفته : لنگه عشق من روهیچ جا ندیدی ما یک روح هستیم در یک بدن !

و حتما این آقا هم یک روز،احتمالا همان روز به خانمش گفته : عزیزم اینکه چیزی نیست ، تو لنگه عشق من رو هیچ جا ندیدی ، ما یک روح هستیم در یک کالبد !

اما جای حیرته که در زندگی ، انسانها به چه مرحله ای میرسند که انتخابشون عبور از کلمه عشقه ؟

کلمه ای که یک روزی برای هم از آن ، مثنوی میساختند !

اینجاست که آدم به جنس عشق ها ، باید شک کنه ! آخه میگن عشق طاقت عشاق را بالا میبره ، یعنی عشق مانع میشه که عشاق عیبی از هم رو ببینند ، باز میگن عشق گذشت رو بالا میبره ، یعنی عشق فقر و ثروت ، توان و ناتوانی و زشت و زیبائی رو نمیبینه ! پس علت جدائی ها در زندگی ها چیه ؟

اگه جنس عشق ، جنسی درست و حسابی باشه و توش خرده شیشه نداشته باشه و به قول معروف جنسش ( چینی )  نباشه ، تحت هیچ شرایطی نمیشکنه ! تحت هیچ شرایطی این عشق شکست نمیخوره هیچ وقت هم اون آقا که یه روزی گفت :  ( من شما رو زن و شوهر اعلام میکنم )  یه روزی دیگه نمیاد بگه : ( من شما رو از امروز زن و شوهر اعلام    نمیکنم ! )

به این دلیله که باید آرزو کرد یه دستگاهی درست بشه که روز اول مثل تشخیص عدم اعتیاد ، عشق زوجین رو هم آزمایش کنه تا اوج وفاداری و اعتقاد به تحمل مصائب زندگی ، رو بسنجه !

مثل عشق پروانه ای خانم ( لوسی تاونسند ) نسبت به شوهرش که هر روزجلوی چشمش ،  به شکل فاجعه باری از بدنش کم میشه ! این در شرایطیه که حتما در مضیقه مالی هم هستند

پس حتما جنس عشق آنها با جنس عشق اینها یه تفاوتهائی دارند ، آیا ندارند ؟

دیگه از تحلیل های عاشقانه ، خسته شدیم و چیزی هم عایدمون نشد ، گفتیم به جای بیکاری ببینیم این خانم که این مبلغ نجومی رو به عنوان مهریه از شوهرش گرفته ، تا چند سال باهاش میتونه بگذرونه !

بله این خانم با یه بله گفتن 38000000000 دلار گیرش اومد . حالا فرض کنیم این خانم روزی سه وعده همبرگر میل کنند و هر همبرگر ده دلار باشه ، این خانم میتونه چهار هزار سال هر روز همبرگر بخورند خب شکر خدا یکی تو دنیا هست که حالا حالا ها گشنش نمیشه !  خدایا دنیات ، چقدر مریض شده !

( اگه با یه بله گفتن ساده میشد به این ثروت رسید کاش به مادرمون میگفتیم : مامان عجله نکن ! )

خدایا این دنیا بیات شده ، به آدمات بگو فکر تازگی کنند !

 

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × دو =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن