باورهای بی باور

( عشق حدیث دو نگاهه عشق تمنای دو قلبه )

( عشق حدیث دو نگاهه عشق تمنای دو قلبه )

( عشق حدیث دو نگاهه عشق تمنای دو قلبه )Reviewed by دیر تاتیرو on Jul 26Rating: 4.5( عشق حدیث دو نگاهه عشق تمنای دو قلبه )عشق زمانی باور پذیره که فقط مرگ بی باورش کند (  مشق شب اول ) به گزارش خبر گزاری ( یورو نیوز ) پایان دو عشق در فضای مجازی پیچید . آقای ( هربرت دلیگل ) وخانم ( ماریلین فرانسیس دلیگ ) دو عاشق آمریکائی بودند که بیش از هفتاد سال ، در همه جا دست همرا گرفتند تا به کسانی که ادای عشق را در می آورند ، درس عشق را بیاموزند .

 ( عشق حدیث دو نگاهه عشق تمنای دو قلبه )

 

یک پست یک مشق یک عشق

عشق زمانی باور پذیره که فقط مرگ بی باورش کند (  مشق شب اول ) به گزارش خبر گزاری ( یورو نیوز ) پایان دو عشق در فضای مجازی پیچید . آقای ( هربرت دلیگل ) وخانم ( ماریلین فرانسیس دلیگ ) دو عاشق آمریکائی بودند که بیش از هفتاد سال ، در همه جا دست همرا گرفتند تا به کسانی که ادای عشق را در می آورند ، درس عشق را بیاموزند .

چه فایده که در این دنیای دروغین کسی درس عشق را نیاموخت . دوعاشق خسته باز دست هم را گرفتنو با هم رفتند تا در آسمانها ، مشق عشق را برای فرشتگان ، بنویسند .

مرحومه خانم دلیگ وقتی فوت کرد ، مرحوم آقای دلیگل دچار سندروم ( قلب شکسته ) شد و بعد از دوساعت ، به همسرش پیوست تا ابدیت دست هم را بگیرند .

فقط عشق آیین نامه ندارد ( مشق شب دوم )

راجع به ( سندروم قلب شکسته ) در آیتم بیرون خبر درون به نام ( تا توانی دلی به دست آور ) مطلبیآورده شده است .

روزی روزگاری مردی عاشق شد . روزی روزگاری مردی در تورنتوی کانادا عاشق شد . روزیروزگاری مردی در تورنتوی کانادا عاشق دختری شد . روزی روزگاری مردی در تورنتوی کانادا عاشقدختری به نام نیکول شد . و روزی او را گم کرد !

آقای ( کارلوس زتینا ) که مفت عشقش را گم کرده بود ، دست به کار شد . او به 247 زن به نام نیکولایمیل زد که اگر تو عشق گم شده من هستی که خوشا به حالم ! اگر نیستی به هر چی نیکول نامی که دردنیا میشناسی بگو مردی که روزی روزگاری در تورنتو کانادا عاشقت شده بود هنوز هم عاشقته !

این ایمیل ها دست به دست چرخید تا معشوق در گوشه ای از دنیا با خبر شد و روزی روزگاری باز آنهابه هم رسیدند .

به گزارش خبرگزاری ( یورو نیوز ) دستاورد آن عاشق ، کانونی شده است که 247زن نیکول نام راهانداخته اند و هر چند وقت یکبار دور هم جمع میشوند و به یاد آن دو عاشق ،دوستی میکنند !

در عشق تن بهانه است ، حس دیگری حاکمه ( مشق شب سوم )

به گزارش خبر گزاری ( دیلی میل ) جرقه عشق ، شعله ور شد . اما بدون تن ، بدون پوست و گوشت !در اوهایوی آمریکا عشق آنی مرد و زنی ، دل به افسانه زد . عشق آنها کاملا پخته شده بود ! مرد و زنعاشق با عقبه ای بیش از دو قرن تجربه ، دل به هم سپردند .

جان صد ساله با فیلیس صد و سه ساله در کمال تجربه و پختگی ، با هم وصلت کردند تا به جوانان ثابتکنند ، این باور غلطه که نیروی جوانی عامل عشقه !

امشب سه سرمشق از عشق داشتیم تا شاید ، گم شویم در دنیائی که دیوانگان برایمان ساختند از بمب وخون و گلوله و اشک و مردن و آوارگی ………..

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − هفت =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن