باورهای بی باور

تا توانی دلی به دست آور

تا توانی دلی به دست آور

تا توانی دلی به دست آورReviewed by مدیر تاتی رو on Jul 24Rating: 4.0تا توانی دلی به دست آوربه گزارش خبرگزاری ( دیلی میل ) سندروم ( تاکو تسوبو ) یا سندروم ( قلب شکسته ) زمانی اتفاق میافتد که پمپاژ خون در قلب مختل شود . حالا چی عاملشه ؟ استرس احساسی که بر اثر ناراحتیهای حسمی و شکستن قلب به وجود میآید !

( تا توانی دلی به دست آور )

 

یک پست دلی

 تا توانی دلی به دست آر. دل شکستن هنر نمی باشد. دم قدیمیها گرم ،ضرب المثل هایشان هم بی حکمت نبوده ، جنس بیشتر این ضرب المثلها هم پیرامون ، دل و احساسات بشری و روابط انسانها بوده. باور اینکه دل و مهر دل ، حرف اول رو تو حفظ روابط میذاره ، هنره ! بی باور نباشیم .

جالب اینجاست که در آن زمانها نه تحقیقاتی بود ، نه مراکز علمی و آدمهای محقق ، مخصوصا در این حوزه . اما امروزه با تحقیقات گسترده ثابت شده که آدمهای دل شکسته ، احتمال دارند به سرطان مبتلا شوند !

به گزارش خبرگزاری ( دیلی میل ) سندروم ( تاکو تسوبو ) یا سندروم ( قلب شکسته ) زمانی اتفاق میافتد که پمپاژ خون در قلب مختل شود . حالا چی عاملشه ؟ استرس احساسی که بر اثر ناراحتیهای حسمی و شکستن قلب به وجود میآید !

در تحقیقاتی که روی یه عده از بیماران سرطانی انجام گرفته ، متوجه شدند از هر شش نفر ، یک نفر دچار این سندروم میباشد .

به دنبال این سندروم در بدن ، توموری پدید میآید که دستگاه گوارش و پوست و سینه و پستان و دیگر نواحی بدن را درگیر میکند .

بفرمائید ، حالا حال همدیگه رو بگیرید ! بابا سندروم همین نزدیکیهاست با عاشق بودن و دوست داشتن نگذارید سندروم بیوفته به جون قلبتون !

در ( ژجیانگ ) چین مردی که قلبش از دست زنش شکسته بود ، خود را از طبقه پنجم ساختمان به پائین پرتاب کرد اما در میان راه ، به خاطر برخورد با مانعی ، توانست زنده بماند و وقتی او را به بیمارستان بردند ، اولین حرفش این بود که میخواهد خود را غرق کند .

حالا این بی چاره رو راضی کنند که از خودکشی منصرف بشه ، با سندروم قلب شکسته چه کنند ؟

به قول شاعر ، دلی که شکست  دیگه شکسته ، اشکی که چکید دیگه چکیده ! وقتی دلی شکست ، ناخودآگاه سرطان رو شاید فرستادین تو تن اون قلب شکسته،

فقط چاره اش اینه که، خانمش مواظب باشه که دل همسرش نشکنه و احساساتش جریحه دار نشه !

مواظب دل همدیگه باشیم و باور کنیم که آنچه از ما میماند فقط مهربانیست . پس باورهایمان را بی باور نکنیم .

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + شانزده =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن