تحلیل خبردسته‌بندی نشده

موهایمان را به باد بسپاریم

موهایمان

موهایمان را به باد بسپاریمReviewed by مدیر سایت تاتیرو on Feb 4Rating: 5.0موهایمان را به باد بسپاریمبه گزارش خبرگزاری ( دیلی میل ) در کالیفرنیا جوانان بسیاری علاقه مند به بلند کردن موهایشان و آرایش آنها به سبک آفریقائی ( درد لوکس ) میباشند

موهایمان را به باد بسپاریم

یک پست نازکتر ازمو

 

قصه عاشقانه سامسون و دلیله

در داستانهای اساطیری آمده که سامسون دارای موهای معجزه گری بود . این قهرمان روئین تن که کسی توان مقابله با او را نداشت ، عاشق و دلباخته زنی زیبا رو به نام دلیله بود . این وسط یه بابائی که گویا مسئولی هم بود ، به عشق آندو حسادت کرده و دوست داشت تا دلیله را برای خود داشته باشد .

مثل اینکه همه جا و در هر زمانی ، از این مسئولینی که یه چیزیشون میشد و میشه ، پیدا میشد و پیدا میشه ! خلاصه این مسئول که یه چیزیش میشد ، جرات نمیکرد یه نگاه چپ به دلیله بکنه؟

یکبار هم که یواشکی نگاه چپی کرد ، تا میتونست از سامسون کتک سیری نوش جان کرد . قابل توجه مسئولینی که یه چیزیشون میشه ! بالاخره مسئول دون ژوان ! طاقت نیوورد و رفت تو کلک . فهمید تا وقتی از شر موی سامسون خلاص نشه به حقش ، به مالش ، به سهمش نمیرسه !

بالاخره یه شبی موی این بیچاره رو زد . فردای آنروز سامسون هم دلیله رو از دست داد ، هم یه کتک سیری از اون مسئول طناز نوش جان کرد .

 

شانه بر سر نزن ، چرا ؟

یک مرد هشتاد ساله چینی نزدیک شصت ساله که موی خود را کوتاه نکرده است . طول موی این مرد نزدیک شش متر شده است . به گزارش خبرگزاری ( آدیتی سنترال ) حتی وی حاضر نشده در ازای دریافت ششصد دلار موی خود را بفروشد . خب آیا این مرد چینی در آرزوی داشتن قدرت سامسون بود یا دختر محله شون شکل دلیله بود که بسیار بعیده ! پس چه علتی باعث شده تا این طفلک روزی سه ساعت شستن مویش را به جان بخرد ؟

 

مو قشنگان آمریکائی !

به گزارش خبرگزاری ( دیلی میل ) در کالیفرنیا جوانان بسیاری علاقه مند به بلند کردن موهایشان و آرایش آنها به سبک آفریقائی ( درد لوکس ) میباشند . این مدل مو ظاهری ترسناک به دارنده اش میدهد . از این رو مسئولین ایالتی این مدل مو را ممنوع کرده اند . یعنی هرکس روی سرش مویش را این جوری درست کند از تمام خدمات اجتماعی محروم میشود . حتی از مدرسه رفتن و حضور درمسابقات ورزشی . با این حال نه تنها از این مدل مو کم نشده بلکه به شدت در حال گسترش میباشد ، خب چرا ؟ آیا جوانان سیاه آمریکائی هم دوست دارند قدرت سامسون را داشته باشند ؟

 

نتیجه یک تحقیقات .

محققان بعد از تحقیقاتی پی برده اند که سالانه حدود سیصد هزار تن موی انسان در قالب زباله وارد محیط میشود . خب این موضوع روی تمام دغدغه های این روزای بشری ، یک دغدغه جدیدی شده بود . مشکل بزرگی که این حجم از مو در طبیعت بلا استفاده و گاهی هم مخرب نمود پیدا میکرد . به گزارش خبرگزاری ( یورو نیوز ) یک موسسه چاره ای اندیشید. این موسسه طی فرایندی موفق شدند که از موی انسان کود بسازند ! ای داد بیداد آخر عاقبت انسان پر افاده ببینیم چی داره میشه ؟ البته از بخشی از فراورده توانسته اند کراتین . ملانین هم به دست بیاورند .

 

بررسی و آنالیز تحقیقات موی انسان

حالا با این وضعیت اگه بخواهیم به ماجرا کمی ریز نگاه کنیم به چی میرسیم ؟ مثلا مرد چینی تمام تلاش شصت ساله اش برای نیم کیلو کود بوده ؟یا جوانان کالیفرنیائی خود را از درس و فعالیتهای اجتماعی محروم کرده اند به خاطر……!

خب مطمئنا در این دوره فست فودی از کسی سامسون در نمیاد ، پس احتمال دوم صادق تره !

 

در راس سر اشرف مخلوقات چی میگذره ؟

شاید از این به بعد کمی از توقعات بشری کاسته بشه . آنهم زمانی که در بوق تبلیغات مرتب از محصولات جدید موی سر رو نمائی میکنند . اگه کمی فکر کنیم که چه عاقبتی روی سرمان است ، باز هم دوست داریم این پدیده رو یه روز بورش کنیم یه روز شرابی ؟ البته قصد این بود یه کم دیگه روی موی فعلی و عاقبتش مثال بیاورم اما چون خودم هر روز موهایم را به چپ و راست شانه میزنم و دوست ندارم که فکر کنم هر روز کودی را آرایش کرده و با خود حمل میکنم ، از خیر بقیه اش میگذرم . این جوری بهتره چون شاید در آینده از ناخنها محصولی به دست بیاد که دیکه نتونیم با ناخنگیر هم نگاهی بکنیم .

سایت تاتیرو به تمامی انسانهای طاس (بی موهای سابق) تبریک عرض می کند

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 2 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن