بیرون خبر- درون خبر

در عفو لذتی است که در انتقام نیست

در عفو لذتی است که در انتقام نیست

در عفو لذتی است که در انتقام نیستReviewed by مدیر تاتی رو on Jul 25Rating: 5.0در عفو لذتی است که در انتقام نیستبه گزارش خبرگزاری ( نیوز18 ) مرد شصت ساله ای در هند ، توسط ماری سمی ، گزیده شد ولی قبلاز اینکه بمیرد ، دنبال مار رفت و در حالیکه از نیش مار شوکه شده بود ، موفق شد مار را گرفته و اورا بکشد . این مرد که در لحظه آخر توانست از مار انتقام بگیرد ، تصور نکرد که اعضای خانواده واطرافیانش ، از انتقام باقی مارها همیشه در هراس باشند .

( در عفو لذتی است که در انتقام نیست )

 

یک پست انتقامی

در عفو لذتی است که در انتقام نیست . درسته ، اگه بخواهیم آنها را رنگ کنیم مطمئنا عفو رنگ سفید رابه خود میگیرد و انتقام به رنگ سیاه در می آید . مادامی که حس انتقام احساس شود ، سایه وحشت همحس میشود .

بیرون خبر

به گزارش خبرگزاری ( نیوز18 ) مرد شصت ساله ای در هند ، توسط ماری سمی ، گزیده شد ولی قبلاز اینکه بمیرد ، دنبال مار رفت و در حالیکه از نیش مار شوکه شده بود ، موفق شد مار را گرفته و اورا بکشد . این مرد که در لحظه آخر توانست از مار انتقام بگیرد ، تصور نکرد که اعضای خانواده واطرافیانش ، از انتقام باقی مارها همیشه در هراس باشند .

درون خبر

انتقام به هر شکلش ، تلخ و پرهزینه ای است . البته دراین مورد ،نباید فراموش کرد که واکنش حیواناتناشی از غریزه آنهاست وگرنه چیکار به کار آدمها دارند . حتما یه جائی آدمیزاد ، حال حیوون بیچاره رو گرفته مثل اتفاقی که در سیرکی در جنوب ایتالیا به وقوع پیوست .

به گزارش خبرگزاری ( بی بی سی ) یک از مربیان قهار ، توسط چهار ببر دست آموز خودش ، موردحمله قرار گرفته و کشته میشود .

خب این مربی شصت ساله چقدر با کمک تازیانه به بدن این حیوانات زیبا ، شلاق زده تا آنها را وادارکند طبق نظر خودش ، برای تماشاگران بازی کنند . اطرافیان این مربی که شاهد کشته شدنش بودنداذعان داشتند ، تا زمانیکه آقای وبر جان میداد ، توسط ببرها به بازی گرفته شده بود .

آخه بابا جون اینم شد شغل ؟همین آقای ( وبر ) وقتی بفهمد ( البته در زمانی که زنده بود ) بله وقتی بفهمد که بچه اش در کلاس درس ، توسط معلمش تنبیه شده است ، در مدرسه را از لولا میکند .

   گفتیم مدرسه ، بد نیست این نوع ازانتقام دانش آموزی راهم دنبال کنیم .

به گزارش خبرگزاری ( میرور ) یک دانش آموز 9ساله در ترکیه خواست حال هم شاگردی هایش رابگیرد ، که گرفت . این طفلک هر روز به خاطر هیکل و جثه اش مورد تمسخر هم شاگردیهایش مواجهمیشد . بالاخره یک روز در زنگ تفریح در کلاس ماند برای انتقام !

دانش آموز زخم خورده ،  دربطری های آب هم شاگردیهایش ، چسب مایع ریخت .وقتی بچه ها تشنه از بازی برگشتند و بطری ها را سر کشیدند ، همه سر از بیمارستان در آوردند .

این دانش آموز انتقام گیر، خوش شانس بود که خطر از سر همه گذشت و کسی آسیبی ندید.

خب مورد قبلی تلافی حیوانات بود و نمیشه زیاد خورده گرفت ، ولی این دانش آموز که انسان بود چرا ؟

شاید بگیم ، بابا جون این بچه بود نمیفهمید ، وگرنه آدمیزاد و چه به این حرفها ! پس این مورد چی ؟

به گزارش خبرگزاری ( میرور ) خانم ( سرینا ولف ) از اهالی فلوریدا ، هوس میکنه یه شب با شوهرشبره رستوران تا شامی میل کنند .

شوهر بیچاره ، همسر بیست و چهارساله خود را سوار اتومبیل کرده و به منطقه خوش آب و هوائی بهنام ( کلیرواتر ) میبرد .

پس از پایان شام ، شوهر از همه جا بی خبر به دستشوئی میرود و همسرش از فرصت استفاده کرده و باکارت بانکی شوهرش ، پنج هزار دلار به گارسن انعام میدهد !

شوهرش از فرط عصبانیت ، همسرش را تحویل پلیس میدهد . وقتی پلیس علت را جویا میشود ، خانمسرینا ، گرفتن انتقام را عامل این حرکتش عنوان میکند .

خب فعلا زن تازه شام خورده ، در بازداشت است تا محکومیتش مشخص شود و پاسخ دهد چرابی اجازهشوهر، دست به کارت او زده وهمینطور، مورد انتقام را هم ، شرح دهد .

شاید این گونه تصور شود که حالا این موارد زیاد هم جدی نیست ، اتفاقا هم هست ! انتقام اگر مهار نشودو هر کس در قالب انتقام ، هر بار نوعش را چربتر کند ، کار به خون و خون ریزی میریزد . متاسفانههنوز در گوشه و کنار همین ایران خودمون ، سالیان ساله که هر چند وقت یکبار یه عده میریزند و یهعده دیگه ای رو میکشند . یه مدت که میگذره اون عده برای تلافی ، دست به انتقام میزنند و میرند یهعده از اونها رو میکشند .

این داستان همینجوری ادامه داره ، وقتی علت ریشه یابی میشه ، می بینی یه زمانی مثلا ده نسل قبلی یهنفر از اینا پای یه نفر از اونا رو لگد کرده و نگفته ببخشین ، همین !

حالا اون بیچاره ها، صدتا کفن پوسوندند ، اما صدها جوون هنوز همدیگه رو میکشند تا انتقام پا لگدکردن اینو از اون بگیرند .

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − نه =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن