تحلیل خبر

چرا حیوان آزاری ؟ صدای ونگ ونگ گربه ام آرزوست !

حیوان آزاری

چرا حیوان آزاری ؟ صدای ونگ ونگ گربه ام آرزوست !Reviewed by مدیر سایت تاتیرو on Jun 27Rating: 5.0چرا حیوان آزاری ؟ صدای ونگ ونگ گربه ام آرزوست !

چرا حیوان آزاری ؟ صدای ونگ ونگ گربه ام آرزوست !

یک پست آزارنده !

 

عجب روزگار پر آزاری واسه خودمون ساختیم ! صبح تا شب خبر اذیت و آزار ، شده خوراک گوش آدمهای دنیا ! اخبار دنیا پر شده از آزارهای جورواجور . سیاه آزاری ، کارگر آزاری ، زن آزاری ، مردم آزاری ، کودک آزاری ، مسافر آزاری ، درخت و جنگل آزاری و هزارون اذیت و آزار دیگه ! کلا دنیا در حال آزار همدیگه هستند .

اینقدر نسبت به اذیت و آزار بی تفاوت شده اند و برای آزار رساندن به هم ، لذت میبرند که یهو ویروسی پیداش شده ،آخر خشونت و وحشی گری که ارتش دنیا هم حریفش نمیشه ! بله این ویروس مهاجم ، به شدت تمام دنیا رو داره آزار میده ! درسته کرونای دنیا آزار ! در مقابل انسانهای همه چی آزار !

به هر حال باید به آزارهای جور واجور آدمها ، حیوان آزاری رو هم اضافه کنیم که بسیار باب شده ! البته از قدیم وندیم حیوان آزاری تنها سرگرمی آدمها بوده ولی امروزه با این همه تکنولوژی ، آدم چهار شاخ میمونه !

 

حیوان آزاری یا خود آزاری ؟!

در میان اخبار حیوان آزاری ، چند روزیه آزار گربه ها ، در متن و حاشیه خبرها ، شنیده میشه ! چند روز پیش مردی که شروع به قتل عام گربه ها کرده بود ، مدعی شده بود که فقط به خاطر کینه ، اقدام به کشتن کرده است!

 آنهم بسیار وحشتناک و دلخراش ! گویا این مرد کینه توز ، گربه ها را در گونی انداخته و به شدت سر گربه را به دیوار یا تابلوهای برق و پست میکوبید ! درسته این آدم قصی القلب ، درست در کنار ما زندگی میکرد ، در همین شهر و در همین روزگار! رابطه بین گونی ، گربه ، دیوار و ماهیت این آدم حیوان آزار را چگونه میشود کشف کرد؟!

 

خرافات حیوان آزاری !

این مورد بارها در سالیان گذشته ، ادامه داشته وجدیدترینش در سال قبل تیتر شد .  این انسانهای حیوان آزار و ضد حیوان ،کم نبوده اند. حتی مورد مرد پارکی ! این مرد که اقدام به کشتن گربه ها در پارکها میکرد ، به وقت دستگیری مدعی بود که برای شکستن طلسم نگاه گربه ها ، آنها را میکشته !

بیچاره گربه ها که تقصیرشان این بوده که در چند فیلم ، از آنها به عنوان دستیاران شیطان نام برده و نقش طلسم جادوگران را داشته اند!

یکی نبود به این آدم دو پا که مغزش  مغز چهارپا بوده ، بفهمونه که بابا جون این تخیل فیلمنامه نویس بوده وگرنه طلسم کیلوئی چنده !؟ حالا تو فیلمنامه اش گربه اورده ولی در فیلم دیگری ، یک گوسفند عامل ترس و طلسم بود ! جالب اینجاست که این مرد گربه کش ، فارغ التحصیل مقطع پزشکی بود !

اینجاست که آدم تمام تنش به خارش میوفته که خرافات تا لابلای سند علمی پزشکی هم رسوخ کرده ! این پزشک بیست و هشت ساله ، مدعی بود که همیشه به گربه ها کمک میکرده ، آنها را ترو خشک میکرده و به آنها غذا میداده ! ولی همسرش مخالف بوده !

این پزشک ادامه داده که بعد از مدتی خانه ام را فروختم گذاشتم در بورس ، شکست خوردم ! بعد ماشینم رو فروختم گذاشتم در بورس شکست خوردم !

بعد برای جبران هرچه داشتم به پول نزدیک کردم و گذاشتم در بورس و باز شکست خوردم ! به این دلایل فهمیدم توسط نگاه همان گربه ها که به آنها غذا میدادم ، طلسم شدم و برای رهائی مجبورم هرچی گربه میبینم ، بکشم !

 

آزمایشگاه حیوان آزار !

این اذیت و آزارها ، در سراسر دنیا وجود داره ! چند وقت پیش ، پلیس آلمان توسط مدافعان حقوق حیوانات ، متوجه شد که در آزمایشگاهی در هامبورگ ، توسط تعدادی پزشک ، حیواناتی از جمله گربه ها به شدت شکنجه میشوند !

زمانی که پلیس ها به آزمایشگاه مربوطه هجوم بردند ، با صحنه های وحشتناکی روبرو شدند .

تعداد زیادی گربه که دست و پایشان تراشیده یا قطع شده بود و یا از گردن آویزان شده بودند ، باعث شوکه شدن پلیسها ی ننه مرده ، شدند !

 

با این بخشش ، حیوان آزاری مسخره نیست ؟؟

این آدمیزاد نمیدونه چی رو قبول کنه ، همین چند وقت پیش بود که پیرزن ثروتمندی در انگلیس ، تمام ثروتش را به گربه خودش که بر حسب تصادف پرشین ایرانی هم بود ، میبخشد ! ثروتی که شامل میلیارد ها یورو پول سپرده شده و هزاران جریب ملک و زمین و چندین خانه و قصر بود ، تنها بخشی از آن وصیت جادوئی بود !

این سرنوشت یه گربه است بعد سرنوشت یه گربه دیگه که چپول بوده باعث حیرت میشه ! این گربه چشم لوچ در فضای مجازی غوغا به پا کرده ! یه عده کاربر ازش استفاده برده و توانسته اند از بغلش هزاران دلار پول جمع کنند!

 به گزارش ( ام اس ان ) تصویر این گربه چپول روی هزاران تی شرت چاپ شده و تمام فالوئر های این گربه محبوب که دویست و پنجاه هزار نفر میباشند ، به قیمت بالائی اقدام به خرید تی شرتها کرده اند . این گربه که این روزها محبوب دلها شده تا سال پیش یکی از گربه های آواره و گرسنه خیابانهای سان فرانسیسکو بود ! حالا با این دو سرنوشت میشه به این دو گربه گفت که دچار حیوان آزاری شده اند !؟

 

انتقام حیوان آزاری را این گربه گرفت !!

بالاخره داستان بقاست دیگه ! یک گربه که در مکزیک نزد خانواده ای زندگی میکرد ، با شیادی برای خودش خانواده دیگری هم ، پیدا کرده بود !

به گزارش آدیتی سنترال این گربه به بهانه گشت زدن روزها نزد خانواده دوم میرفته و شبها برای صرف شام و خوابیدن نزد خانواده اصلیش برمیگشته ، این فریبکاری برای این بود که در روز بیش از شش وعده غذا میل کند . ماجرا زمانی لو میره که خانواده اول متوجه میشوند یک گردنبندی روی گردن گربه سالوس بسته شده که رویش نوشته شده ( پیکسی ) !

 

حیوان آزاری با این گربه ها ؟!

به هر حال گربه ها در کنار آدمها ، خالق داستانهائی میباشند . در کلمبیا یک گربه باعث نجات کودکی شده و مانع از سقوط کودک نوپا ، از پله ها میشود ! به گزارش سایت ( مترو ) تصاویر نجات بخش این گربه که توسط دوربین های مدار بسته ضبط شده بود ، نشان میداد که گربه با تلاش فراوان ، کودک را از سقوط نجات داده و وی را به اتاقش کشیده است .

و حتی در برلین آلمان ، گربه های ولگرد را استخدام کرده و با آموزش آنها ، توانسته اند نسل جوندگان موذی را بسیار کم کنند ! به گزارش بی بی سی ، این گربه ها که به گربه های یقه آبی معروف شده اند  ( احتمالا لباس فرم گربه ها میباشد ! ) توسط جمعیت ( هیو ماین ریسکیو آلا ینس ) به کار گرفته شده اند و تا این لحظه در خیابانهای برلین تاثیرات مثبتی داشته اند! حالا حیوان آزارها باید حیا کنند !

 

از قصابهای چینی بپرسید حیوان آزاری یعنی چی ؟!!

به هر حال باید دست از آزار حیوانات برداریم . آنها هم حق زندگی کردندارند . حتی این طفلکها که قراره شکم بخش اعظمی از مردم دنیا رو سیر کنند . البته فعلا که به خاطر کرونا در چین دستور توقف کشتار هزاران گربه را صادر کرده اند ، ولی قبل از این دستور ، سالی بیست هزار گربه ، روانه شکم گرسنه مردم چین میشد. معلوم نیست که گربه خوری ، همان حیوان آزاریه !؟ اگه جواب مثبته پس کشتار گاو و گوسفند هم حیوان آزاریه ، نه ؟!

کجائی فردوسی بیبینی حیوان آزاری به کجا رسیده؟!

یه زمانی فردوسی شیرین سخن شعری سرود و تاکید کرد از آزار یک مور هم باید جلوگیری کرد .

میازار موری که دانه کش است       که جان دارد و جان شیرین خوش است

اما امروز اگر فردوسی زنده بود ، چی میسرود ؟! واقعا از این همه حیوان آزاری باز قلمش به کار میرفت یا خودش را به کرونا ، تسلیم میکرد !

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 7 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن