دسته‌بندی نشده

حشره ها محبوب سالهای آینده !

حشره

حشره ها محبوب سالهای آینده !Reviewed by مدیر سایت on Jul 17Rating: 4.0حشره ها محبوب سالهای آینده !حالا اگه این فعالیتها کاهش پیدا نکنه چی میشه ؟ باعث میشه که در بدن ، رادیکالهای زیادی آزاد بشوند . خب رادیکال آزاد بشه چی میشه ؟ با آزاد شدن این رادیکالها ، احتمال سرطان زیاد میشه. پس آنتی اکسیدان مانع از بروزسرطان ، به مقدار زیادی میشه ، نه تنها سرطان بلکه آنتی اکسیدان از بیماریهای قلبی و دیابتی نیز ، جلوگیری میکند .

حشره ها محبوب سالهای آینده !

یک پست حشره ای

 

اولش اینجوری بود بعد اونجوری شد !

چند وقت پیش یه خبر اومد که میلیونها ملخ به چند استان کشور حمله کرده . موضع گیریهای مختلفی از شوخی و جدی گرفته شد . بعضی ها گفتن بخوریمشون . بعضی ها هم ناراحت شدند که باباتون بخوره !

بعضی ها گفتن باباجون ، تو کشورهای شرق دور آسیایی دارند روزی یه مشت حشره میخورند چقدر هم سالمند.

باز بعضی ها هم ناراحت شدن که ،بازم باباتون یه مشت حشره بخوره! چرا نمیگین تو خیلی از کشورهای اونورتر ، روزی یه شقه گوشت بیفتک و فیله میخورند !

 

حشره ها وارد دانشگاه شدند .

حالا از اون بحثها بگذریم که موجی بود و ، اومد و رفت . اما یه خبر تازه از گروهی ازدانشمندان دانشگاهی در رم ، اومده که شاید دوباره میون اون دوتا بعضی های بالا، البته به اتفاق بابا هاشون! رو داغ کنه که ، دیدین نذاشتین بخوریمشون و اون بعضی ها هم باز بگن باباهاتون …!

 

اینگونه حشره ها عزیز شدند .

به گزارش خبرگزاری ( تلگراف ) این عده از دانشمندان ، به دنبال یک تحقیقات گسترده پی بردند که در برخی بی مهره گان مثل جیرجیرک و ملخ ، غلظت بالایی از آنتی اکسیدان دیده شده است .

آنتی اکسیدان واسه چی خوبه ؟ آنتی اکسیدان باعث میشه که فعالیتهای شیمیایی بدن کاهش پیدا کنه .

 

جادوی آنتی اکسیدان .

حالا اگه این فعالیتها کاهش پیدا نکنه چی میشه ؟ باعث میشه که در بدن ، رادیکالهای زیادی آزاد بشوند . خب رادیکال آزاد بشه چی میشه ؟ با آزاد شدن این رادیکالها ، احتمال سرطان زیاد میشه. پس آنتی اکسیدان مانع از بروزسرطان ، به مقدار زیادی میشه ، نه تنها سرطان بلکه آنتی اکسیدان از بیماریهای قلبی و دیابتی نیز ، جلوگیری میکند .

 

حالا با عشوه و غمزه حشرات چکنیم ؟

بفرمایید ، اینم از حشرات ! کارشناسان غذایی یه قدم هم جلوتر گذاشتن و گفتند که در دهه آینده ، کشورهای اروپا یی ، از حشرات در رژیم غذایی خود استفاده میکنند .

تا حالا از طرف کارشناسان غذایی مرتب پیشنهاد میشد که سر سفره تون از سبزی و میوه بیشترتناول کنید که سرشار از آنتی اکسیدان هستند ، شاید حالا بگن در کنار سبزی و میوه ، از حشرات هم بیشتر استفاده کنید ، چرا بیشتر ؟ چون عصاره قابل حل در آب که از کرم ابریشم و جیرجیرک حاصل شده باشد ، بیشترین آنتی اکسیدان موجود را خواهد داشت !

 

رابطه آنتی اکسیدان با انسان .

یعنی چی عصاره حل شده در آب ، بیشترین ظرفیت از آنتی اکسیدان رو داره ؟ یعنی اینکه یک لیوان از محلولی که عصاره حشراتی چون کرم ابریشم و ملخ و جیرجیرک رو داشته باشه ، پنج برابر یک لیوان آب پرتقال ، آنتی اکسیدان داره !

احتمالا دوباره بحث بالا میگیره که دیدین گفتیم و ثابت شد که ، حشرات خوبند ، حالا ما استفاده میکنیم و به باباهامون هم میدیم به شما نمیدیم اگه هم بدیم ، ته شو میدیم !

 

باز نقطه سر خط . جدل پدرانه !

و شاید اون یه عده که مخالف بودند بگن : پس ما چی ؟ پس بابا های ما چی ؟ و شاید باز یه عده دیگه از اون یه عده مخالف بگن : بازم باباهاتون بخوره ! بیچاره باباها ، روز پدر که سهمشون جورابه تو جر و بحث ها هم اینجوری !

کاش در حدقه چشم انسان یک عدسی قدرتمند بود !

به هر حال به طور واقع باید بدانیم ، در این دنیا و در این طبیعت ، هیچ درد بی درمانی وجود نداره ، باید بشرراهش رو پیدا کنه ، چون هر دردی که همین جا پیدا بشه ، مطمئنا  دارو و درمانش هم همین جا پیدا خواهد شد ، زمان میخواهد و بس .

 

آی آدما حواستون هست که هروز یک مرض و یک ویروس خلق میکنیم ؟

اما بهتر از همه اینها درست زیستن و درست مصرف کردنه که جلوگیری از فجایع بشری بکنه ، فعلا که ثابت شده بشر با این روش زندگی کردن ، به انحراف میره  و بر اثر این انحراف هر روز یه درد اجق وجق مثل قارچ میزنه بیرون !

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − شش =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن