پیام سلامتی

اونا گفتن بخوریم! ایناگفتن باباتون بخوره!

اونا گفتن بخوریم!

اونا گفتن بخوریم! ایناگفتن باباتون بخوره!Reviewed by مدیر سایت on Jul 17Rating: 4.0اونا گفتن بخوریم! ایناگفتن باباتون بخوره!حالا اگه این فعالیتها کاهش پیدا نکنه چی میشه ؟ باعث میشه که در بدن ، رادیکالهای زیادی آزاد بشوند . خب رادیکال آزاد بشه چی میشه ؟ با آزاد شدن این رادیکالها ، احتمال سرطان زیاد میشه. پس آنتی اکسیدان مانع از بروزسرطان ، به مقدار زیادی میشه ، نه تنها سرطان بلکه آنتی اکسیدان از بیماریهای قلبی و دیابتی نیز ، جلوگیری میکند .

اونا گفتن بخوریم! ایناگفتن باباتون بخوره!

یک پست حشره ای

چند وقت پیش یه خبر اومد که میلیونها ملخ به چند استان کشور حمله کرده ، موضع گیریهای مختلفی از شوخی و جدی گرفته شد . بعضی ها گفتن بخوریمشون ، بعضی ها هم ناراحت شدند که باباتون بخوره !

بعضی ها گفتن باباجون ، تو کشورهای شرق دور آسیایی دارند روزی یه مشت حشره میخورند چقدر هم سالمند، باز بعضی ها هم ناراحت شدن که ،بازم باباتون یه مشت حشره بخوره! چرا نمیگین تو خیلی از کشورهای اونورتر ، روزی یه شقه گوشت بیفتک و فیله میخورند !

حالا از اون بحثها بگذریم که موجی بود و ، اومد و رفت . اما یه خبر تازه از گروهی ازدانشمندان دانشگاهی در رم ، اومده که شاید دوباره میون اون دوتا بعضی های بالا، به اتفاق بابا هاشون، رو داغ کنه که ، دیدین نذاشتین بخوریمشون و اون بعضی ها هم باز بگن باباهاتون …!

به گزارش خبرگزاری ( تلگراف ) این عده از دانشمندان ، به دنبال یک تحقیقات گسترده پی بردند که در برخی بی مهره گان مثل جیرجیرک و ملخ ، غلظت بالایی از آنتی اکسیدان دیده شده است .

آنتی اکسیدان واسه چی خوبه ؟ آنتی اکسیدان باعث میشه که فعالیتهای شیمیایی بدن کاهش پیدا کنه .

حالا اگه این فعالیتها کاهش پیدا نکنه چی میشه ؟ باعث میشه که در بدن ، رادیکالهای زیادی آزاد بشوند . خب رادیکال آزاد بشه چی میشه ؟ با آزاد شدن این رادیکالها ، احتمال سرطان زیاد میشه. پس آنتی اکسیدان مانع از بروزسرطان ، به مقدار زیادی میشه ، نه تنها سرطان بلکه آنتی اکسیدان از بیماریهای قلبی و دیابتی نیز ، جلوگیری میکند .

بفرمایید ، اینم از حشرات ! کارشناسان غذایی یه قدم هم جلوتر گذاشتن و گفتند که در دهه آینده ، کشورهای اروپا یی ، از حشرات در رژیم غذایی خود استفاده میکنند .

تا حالا از طرف کارشناسان غذایی مرتب پیشنهاد میشد که سر سفره تون از سبزی و میوه بیشترتناول کنید که سرشار از آنتی اکسیدان هستند ، شاید حالا بگن در کنار سبزی و میوه ، از حشرات هم بیشتر استفاده کنید ، چرا بیشتر ؟ چون عصاره قابل حل در آب که از کرم ابریشم و جیرجیرک حاصل شده باشد ، بیشترین آنتی اکسیدان موجود را خواهد داشت !

یعنی چی عصاره حل شده در آب ، بیشترین ظرفیت از آنتی اکسیدان رو داره ؟ یعنی اینکه یک لیوان از محلولی که عصاره حشراتی چون کرم ابریشم و ملخ و جیرجیرک رو داشته باشه ، پنج برابر یک لیوان آب پرتقال ، آنتی اکسیدان داره !

احتمالا دوباره بحث بالا میگیره که دیدین گفتیم و ثابت شد که ، حشرات خوبند ، حالا ما استفاده میکنیم و به باباهامون هم میدیم به شما نمیدیم اگه هم بدیم ، ته شو میدیم !

و شاید اون یه عده که مخالف بودند بگن : پس ما چی ؟ پس بابا های ما چی ؟ و شاید باز یه عده دیگه از اون یه عده مخالف بگن : بازم باباهاتون بخوره ! بیچاره باباها ، روز پدر که سهمشون جورابه تو مثالها هم اینجوری !

به هر حال به طور واقع باید بدانیم ، در این دنیا و در این طبیعت ، هیچ درد بی درمانی وجود نداره ، باید بشرراهش رو پیدا کنه ، چون هر دردی که همین جا پیدا بشه ، مطمئنا  دارو و درمانش هم همین جا پیدا خواهد شد ، زمان میخواهد و بس .

اما بهتر از همه اینها درست زیستن و درست مصرف کردنه که جلوگیری از فجایع بشری بکنه ، فعلا که بشر با این روش زندگیش ، به انحراف میرود و بر اثر این انحراف هر روز یه درد اجق وجق مثل قارچ میزنه بیرون !

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 11 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن