تحلیل خبر

وقتی درمان کرونا برای بعضی ها هلو میشود !

کرونا

وقتی درمان کرونا برای بعضی ها هلو میشود !Reviewed by مدیر سایت تاتیرو on Mar 11Rating: 5.0وقتی درمان کرونا برای بعضی ها هلو میشود !

وقتی درمان کرونا برای بعضی ها هلو میشود !

یک پست خلاقانه !

 

یکی دو خبر !

خبر اول

علائم کرونا پای چشم یک چشم بادومی !

یک مرد سنگاپوری  ، توسط چند جوان لندنی مورد تهاجم قرار گرفت . به گزارش خبرگزاری ( بی بی سی ) این مرد فقط به خاطر داشتن چشمهای کشیده ( بادامی ) زیر مشت و لگد جوانهای لندنی مجروح شده و کارش به بیمارستان کشید . جوانهای  ضارب در زمان محبت مشت و لگدی فریاد میزدند : تو کرونائی هستی !!

 

خبر دوم

علائم کرونا در کسب و کار !

عده ای در بانکوک مبادرت به جمع آوری ماسکهای کارکرده و مستعمل در کف خیابانها کرده و بعد از شستشو و اطو کردن ، آنها را در معرض فروش میگذاشتند . البته این افراد توسط پلیس دستگیر و روانه زندان شده اند .

 

تحلیل خبری

علائم کرونا در یک ویروس ناشناخته !

فقط به خاطراینکه فعلا کرونا ، ویروس زیر بوته ایه ، یعنی ناشناخته است ، بهترین فرصتیه که بعضی ها برای خودشان دکون بازکنند . تکلیف ویروسهائی که قبلا واکسن آنها کشف و ساخته شده ، روشنه. فرضا به محض اینکه آنفولانزای مرغی خودشو نشونمیده ، با واکسنش ، میرن به استقبالش ! همینطور ویروسهای دیگه مثل ایدز ابولا ، طاعون ، سارس و بقیه این مزاحمین ومهاجمین!

دیگه کسی اظهار فضل نمیکنه که آقا به نظر من اگه چنین بکنین و چنان ، جلوی این بیماری گرفته میشه ! اما چون ویروس کروناناشناخته است و به اصطلاح بی پدر و مادره ، جماعت فرصت طلب و ابن الوقتها سرشون از تو لونه شون میاد بیرون و همه میشنکارشناس ارشد همون ویروس که به دلیل ناشناس بودنش جامعه جهانی رو دچار شوک کرده ! تا زمانی که واکسن این مهاجم هزاره سوم یافت نشود ، این مصیبت بالای سر مردم مستاصل و زود باور خواهد بود.

 

سبوئی بشکند ماستی بریزد جهان گردد به کام کاسه لیسان !

 

علائم کرونا در سوءاستفاده ابن الوقتها !

سوء استفاده از بحران جامعه که باعث شده مردم بترسند وگیج شوند ، در اغلب کشورها وجود داره . مثلا یه جای دنیا سوء استفادهکنندگان ! رو به کف بینی می آورند . البته نه از اون کف بینی ها ، بلکه کف خیابون ها رو میبینند .

این جماعت راه میافتند تو خیابونها و از کف خیابون ماسکهای کارکرده رو بازسازی کرده و مجددا جای کالای نو ، میدن بازار !

کارشون رو هم ساده نباید دید آنها کاملا چهارچوب تولید را کاملا رعایت میکنند !

اول نام و برندی برای خودشان انتخاب میکنند ، بالاخره وارد یه کار ارزشی شده اند و اشتغال زائی میکنند ! پس برای تثبیت

خودشون لازمه که این کار رو بکنند . مثلا آرم و نامشان میشه ( هوائی تازه ) شعارشون میشه ( در ما نفس بکشید ! )

سپس مکانی مناسب را در نظر میگیرند . بعد عده ای رو استخدام میکنند . بعد برای هر کدوم قسمت مجزا طراحی میکنند. مثلا واحدجمع آوری ( این واحد شامل نفراتی هستند که قادر باشند عقاب وار محصولات پولساز رو از یه کیلومتری هم ببینند و با جمعآوریشون ، برسونند انبار) از آن به بعد ماسکها در لگنهای استریل شده توسط افرادی که دارای پاهای قوی باشند ، در کف فراوانلگد مال شده و آبکشی میکنند . بعد از آن وارد واحد خشک کن که ترجیحا پشت بام مستقر میباشد برده و با بهره بردن از انرژیخورشید خشک میکنند و در پایان توسط افراد زبده چنان بسته بندی میکنند که پخش کننده آمازون هم نمیتواند تشخیص دهد .

 

جراحان زیر زمینی !

علائم کرونا در نیاز جراحی !

با این آدمای ابن الوقت ، آدم باید منتظر خبرای اجق وجق تری باشه ! مثلا خبری که یه مشت جوون لندنی ریختند رو سر یه بیچاره سنگاپوری ! اونم به جرم داشتن چشم بادومی ، یه کم آدم احساس چندش میکنه . یه زمانی چشم بادومی بورس بود حتی ضرب المثلهم داشت ( قربون چشم بادومیت برم ) اما این روزا  آدما ی چشم بادومی باید ویژگیشون رو زیر عینک دودی پنهون کنند وگرنه وندالهای ولو در جامعه اونا رو به عنوان چینی ، آنهم از نوع صادر کننده ویروس کرونا میبینند . حالا اگه یه خبری اومد که(چشمهای بادومی شما رو در اسرع وقت تبدیل به چشمهای شهلائی میکنیم ! ) زیاد تعجب نکنید . یا صابون ! اگه شنیدین کهصابونهای کرونا کش با ترکیبات ضد تمام ویروسها ، زیاد برای خرید عجله نکنید ، مطمئن باشید یه عده شیاد تو زیرزمینهای ناصرخسرو، مشغول ترکیب یه چیزی با یه چیز دیگه ای رو با هم ترکیب هستند .

( باور بفرمائید اصلا نام این چیزها رو نمیدونیم وگرنه معرفی آنها وظیفه است )

این خلاقان زیر زمینهای ناصر خسرو ، محصول به دست آمده شان را با شعار صابونهای معجزه گر میریزن بازار و تبلیغات

گسترده ای تو ماهواره ها پخش میکنند !

( شما فقط بمالید کشتن کرونا با صابونهای کرونا کش ، زمان آبکشی ، کرونا ها را خواهید دید که دسته دسته از بدن شما جدا شده و در لحظه فرو رفتن در فاضلاب ، التماس میکنند که ما را نجات دهید ، قول میدهیم دیگر ایران نیائیم ، صابونهای کرونا کش )

 

دروغ ، دروغ ، دروغ ابزار شیادان در هر لباسی !

علائم کرونا در باورهای غلط !

حالا فکر نکنید به خاطر افشاگری ما و عدم خرید شما ، اگر جنساشون فروش نره و صابونها رو دستشون باد میکنه ، میریزن دور نخیر، اشتباه نفرمائید !

باز این عالیجنابان کف ساز، صابونهای باد کرده را با یه چیزای دیگه ترکیب کرده، در تیوب ریخته و جای کرم شفا بخش پوست وجوان کننده صورت میفروشند ! خلاصه در یک کلام فریب این ابن الوقتها را نخورید که عزا و عروسی برای این ددمنشان یکی است! یه عده هم از سادگی و باورهای مذهبی مردم بسیار بسیار سوء استفاده میکنند . آنها ناجوانمردانه سوار باورهای مردم شده وبا ابزار های مذهبی ، برای خودشان کیسه میدوزند .

این وسط دیگه هندی ها چی میگن !

علائم کرونا در جاهای دیگه !

مثلا در هندوستان عده ای از شیادان مذهبی تجویز کردند که اگر مردم لای فضولات گاو بخوابند ، کرونا نمیگیرند ! ( نیوز فلر )

گزارش داده که پزشکان هشدار داده اند که هر نوع آلودگی محیطی باعث تسریع در انتقال ویروس کرونا و هر نوع ویروس دیگرمیشود . باورهای مذهبی فقط برای آرامش روح و روانه که انسانها بتوانند با راحتی با این بلایای طبیعی برخورد کنند .

 

اما چه باید کرد ؟

علایم کرونا در رهاوردهای نوین !

اول فریب شایعه سازان را نخوریم خودمون باید تشخیص بدیم که این بابا با این ادعا هایش ، سرش به تنش می ارزه ؟ دوم اینکهخونسرد باشیم و محتاط . کلاهمون رو قاضی کنیم مثلا اگر در رانندگی احتیاط نکنیم امکان خطرمرگ رو خواهد داشت . پس دربرخورد با این پدیده منحوس هم میتوان با احتیاط  سایه مرگ را از خودمون دور کنیم . اصلا از منظر دیگه با فجایع روبرو بشویم به راحتی در مقابلش قرار خواهیم گرفت . چند سال پیش یه ویروس بدتر از کرونا اومد که همین وحشت و اضطراب رو ریخت تودنیا ! اما امروزه پزشکان و پژوهشگران ( دانشگاه ییل ) طی تحقیقاتی اعلام کردند که میتوان برای درمان سرطان مغز از ژن واکسن ابولا کمک گرفت ( جل الخالق ) . خبرگزاری ( گیزمک ) گزارش داده که تومورهای سرطانی مغز در اثر برخورد با این واکسن متلاشی میشوند البته فعلا در حال تحقیقات پایه هستند . اما همین اخبار جای امیدواریه که  بعد از اینکه انسان افسار این لجامگسیخته را در دست گرفت شاید روزی واکسن همین ویروس لعنتی برای درمان سرطان خون به کار آید ، شاید و آمین .

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 5 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن